Ieškantys praktikos studentai: 216
Aktyvūs pasiūlymai: 274
Ieškantys praktikos studentai: 216
Aktyvūs pasiūlymai: 274
 
   
 
Pozicijos pavadinimas:

Administravimas (Vertėjas)

Įmonės pavadinimas VšĮ "eMundus"
Praktikos aprašymas:
VšĮ "eMundus" misija - aktyviai skatinti žinių visuomenės vystymąsi, kuriant ir plėtojant paslaugas, susijusias su edukacine veikla, informacinių technologijų, naujovių diegimu ir praktiniu pritaikymu švietime bei visuomeninėje veikloje, ekologijos, sveikos gyvensenos ir harmoningo ugdymo plėtojimą siekiant užtikrinti kokybišką bendradarbiavimą ir vieningumą tarp skirtingų kartų ir įvairių visuomenės grupių.

Dauguma organizacijos veiklų yra patvirtinti ES finansuoti edukaciniai projektai, skirti įvairių amžiaus grupių žmonėms. Šiuo metu įgyvendinamas projektas, skirtas glaudesniam aukštųjų mokyklų ir verslo įmonių bendradarbiavimui. Jau yra paimti interviu iš įmonių vadovų penkiose Europos šalyse (Italijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje), siekiant parodyti, kokį profesinį kelią nuėjo jie. Bei jau sukurti filmukai, kuriuose šie žmonės pateikia užduotis iš verslo rinkos realijų, taip suteikiant galimybes aukštosioms mokykloms naudotis šia laisvai prieinama medžiaga, scenarijais (angl. real case) mokymo procese. Marketingą, IT dizainą ar kitas IT studijas besimokantiesiems tai ne tik mokomoji medžiaga, tačiau daugelis įmonių visose projekto partnerių šalyse priima ir šios srities realiai ar virtualiai praktikai.

Šioje VšĮ "eMundus" praktikanto pozicijoje bus suteikiamos galimybės prisidėti prie projekto įgyvendinimo, o vienas pagrindinių darbų - mokomosios medžiagos, interviu vertimas iš anglų į lietuvių kalbą.
Reikalavimai:
Noras prisidėti prie tarptautinio projekto įgyvendinimo,
Rašomosios anglų ir lietuvių kalbos įgūdžiai.